Firma Detayları
  Yazdır
3M Türkiye
Yetkili Adı ve Soyadı : Selen Gunbatti / Zafer Kasıkara
Çatıder Üyelik Tipi : Üretici
Web Adresi : http://solutions.3m.com.tr/wps/portal/3M/tr_TR/Industrial-Adhesives-Tapes/-/
Adres : Sehit Sinan Eroglu Cad. Akel Is Merkezi No:6, A Blok, Kavacık
Posta Kodu : 34805
Şehir : İstanbul
Telefon : (216)5380777
Telefon 2 : (533)6812259
Faks : (216)5380799
Email : sgunbatti@mmm.com maskın@mmm.com
   
Temsil Ettiği Ürünler ve Markalar

3M, yüz on yılı aşkın süredir yeni fikirler geliştiriyor ve bu fikirleri dâhiyane ürünlere dönüştürüyor; ileri seviyedeki teknolojilerini, yeni ve beklenmedik şekillerde kullanarak, inovasyon yeteneğini 55.000’den fazla ürünüyle sergiliyor. 3M küresel düzeyde; Tüketici Ürün Grubu, Elektronik ve Enerji Grubu, Sağlık Bakım Ürünleri Grubu, Endüstri Ürünleri Grubu ve Güvenlik ve Grafik Çözümleri Grubu olmak üzere 5 ana iş grubu ve bu grupların altındaki 28 aktif satış ve pazarlama bölümünden oluşuyor. Yıllık satış rakamı 31 milyar dolar olan ve 70 ülkede faaliyet gösteren 3M’in dünya çapında 89.000 çalışanı bulunuyor. 3M’in 1987 yılından bu yana faaliyet gösterdiği Türkiye’deki çalışan sayısı ise 580. Elde edilen gelir açısından Türkiye, Orta ve Doğu Avrupa’nın en büyük üçüncü ülkesi.

Çerkezköy’de 60.000 metrekarelik alana sahip tesisinde üretime devam eden 3M Türkiye, 2012 yılında Super Hub yatırımının temellerini attı. Tesis, şubat ayında faaliyete geçecek ve 2015 yılı sonunda da açılışı gerçekleştirilecektir. Super Hub faaliyete geçtiğinde Türkiye ile birlikte daha ziyade bölge ve dünya pazarına üretim yapacak bir bölgesel üretim üssü olacak. Çorlu’daki Super Hub üretim tesisi 200.000 metrekarelik bir alana yayılacak.

Ürünler ve Uygulamalar: 

-3M Endüstriyel Bantlar ve Yapıştırıcılar Bölümü olarak inşaattan beyaz eşyaya, otomotivden havacılık sanayiine kadar bir çok farklı endüstriye hizmet vermekteyiz.

İnşaat sektöründe uygulamacıların ve firmaların iş süreçlerine değer katan çözümler sunan 3M, dış cephe cam montajı, cephe kaplama, bina içi uygulamaları, kapı ve pencere, asansör, izolasyon uygulamalarında yenilikçi ürünler sunmaktadır.

 

   
   
Çatı Kaplama Tipleri
Bitüm Esaslı Kaplamalar
   - Membranlar (Rulo Tipi)
   
Tamamlayıcı / Yardımcı Ürün ve Uygulamalar
Proje ve Detaylandırma
Su Yalıtımları
Isı Yalıtımları
   
Uzmanlık Konusu

Çatı uygulamalarında yalıtım ve sızdırmazlık amaçlı kullanılan 3M sızdırmazlık bantları yalıtımı zahmetli bir iş olmaktan çıkartmaktadır. Yapı sektörü için özel olarak geliştirilen FAST sızdrımazlık bantları, inşaat sektöründe hem iç hem de dış alanlarda, yapılardaki tüm birleşim yerlerinde, kalıcı nem, hava ve su bariyeri sağlarken uygulama süreçlerini de kolaylaştırıyor.

Kapı, pencere, ve kör kasa profillerinde, membran birleşim noktalarında, sıva, beton ve küflü metal gibi en zorlu yüzeylere bile kolayca yapışabilen 3M FAST yüksek performanslı bantların üzeri farklı materyallerle kaplanabiliyor. İnşaat alanında zorlu koşullara ve farklı ortam sıcaklıklarına uyumlu olarak geliştirilen bantlar, eksi 18 dereceye kadar düşük sıcaklıklarda bile en zorlu yüzeylere güvenle uygulanabiliyor, çivi ile delindiğinde bile sızdırmazlık özelliğini kaybetmiyor.

3M FAST yüksek performanslı bantlar ift Rosenheim, SP ve SINTEF tarafından test edilmiştir.

   
Uygulama Referansları
   
Resimler
   
   
   
   
   
   

Site İçi Arama